TR
EN
KURUMSAL
TINAZ TARIM ŞİRKET PROFİLİ

            1975 yılında, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmekte olan Hüseyin FİNİŞ tarafından kurulan Tınaz Tarım ve Sanayi  Makineleri ve Ticaret Sanayi  A.Ş, Tarım Makineleri üretimine ilk olarak Harman Makinesi üretimi ile başlamıştır.Buradan ilham alarak Harman Makinesinin arkasında bırakmış olduğu sap yığını anlamına gelen TINAZ ismi ile kurulmuştur.

            Tınaz Tarım kurulduğu günden bu yana en üst kalite ve sürekli gelişim politikası ile kendini yenileyerek şuan kullanmaya başlamış olduğu 87.000 m² alana sahip fabrikası  ve geniş ürün gamı ile Türkiye'de bu sektördeki en büyük pazar payına sahip olmayı başarmıştır. Aynı zamanda Tınaz Tarım, Tınaz Petrol ve Tınaz Otomotiv şirketlerini kurarak Tınaz Grup Şirketleri haline gelmiştir.

            Tınaz Tarım Türkiye ve Avrupa'da üretim standartlarının gerekliliklerini yerine getirerek bütün kalite ve hizmet standardı belgelerini bünyesinde barındırmaktadır.

            Tınaz Tarım Türkiye'nin heryerinde ve Dünya'da 30 ülkede faaliyet gösteren bayileri ve servis ağı ile müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

MİSYON

Tarım makineleri sektöründe iç ve dış müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kaliteli ve ekonomik ürün çeşidine sahip, çevreye duyarlı, eğitim ve teknolojiye önem veren, personelin yaratıcı düşüncelerini destekleyen ve değerlendiren verimi en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, personelin motivasyonunu yüksek tutan, kuruluşun ve ortakların strateji ve hedefleri ile uyumlu hareket eden bir firma olmak.

 

VİZYON

Sektörüyle ilgili teknolojik gelişmeleri takip eden, toplam kalite yönetimi felsefesi çerçevesinde, üretimi ilgili standartlar ve mevzuata uygun olarak yapabilen, tesis, makine ve ekipmanı verimli bir şekilde kullanılabilen, eğitilmiş, motivasyonu yüksek, sorumluluk ve maliyet bilinci ile iyileştirme öneren personeli ile şeffaf yönetimi arasında mesafeyi en aza indirmiş, sadık müşteri bilincini sağlamış ve müşterilerine özel çözümler geliştirebilen, çevreye duyarlılıkta ve müşteri memnuniyetinde lider olarak, sürekli gelişim ve karlılığı hedeflemek.

 

KALİTE POLİTİKASI

Tınaz A.Ş. sektöründe öncü kuruluşlardan biri olmayı amaç edinmiştir. Tınaz A.Ş. ürünlerinde ve hizmetlerinde kaliteyi; yönetim ve çalışanları tarafından ortaklaşa belirlenen ve benimsenen bir olgu olarak bir yaşam biçimi haline getirmeyi amaç edinmiştir. Tınaz A.Ş., üretiminde kaliteli ham malzeme kullanarak, standartlara uygun olarak müşteri ve standart gerekliliklerini kalite, maliyet, zaman ve miktar yönünden en iyi seviyede karşılayarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Tınaz A.Ş., üretimini çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile iş birliği içinde yapmayı, üretim süreci ve sonrasında çevreyi korumayı, ürün kalitesinin devamını sağlamayı ve insan sağlığı ve işyeri güvenliği gereklerine uymayı kendisine çalışma ve yaşam tarzı olarak benimsemiştir. Hedefimiz müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişme olduğundan, çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima daha iyiyi ve daha az hatayı arayacağız. Tınaz A.Ş., kalite yönetim sisteminin uygulanabilir şartlarını yerine getirmeyi taahhüt eder.
KALİTE SERTİFİKALARIMIZ
     Gaziosmanpaşa OSB Mah.
  17. Cad. No: 1 10100
  Altıeylül / BALIKESİR - TURKEY    
     +90(266)241 21 39 - +90(266) 241 35 95
     info@tinaztarim.com      +90(266)249 58 68
MND Ajans
© 2016-2020 Copyright Tüm Hakları Saklıdır.